top of page

Remote learning support

Public·36 members

[[shikoni>]<<<] Laçi Vllaznia transmetim i drejtpërdrejtë 19.09.2023


completeathletic.com completeathletic.com 5 ditë më parë — 5 ditë më parë Erzeni Teuta Durrës transmetim i(((TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË))) Laçi Kukësi drejtpërdrejt[SHIKONI>] Teuta Durrës Bylis Ballsh drejtpërdrejt ...


Balaj do ta nisë titullar në kampin shkodran, teksa Nica i ka besuar Guindos duke e ulur në stol Shkurtajn. VLLAZNIA 1-1 LAÇI 47′ Balaj / 73′ Guindo KV: 8′ Turkaj NGJARJET KRYESORE: 90+13′ Mbyllet takimi! 90+10’Mundësi e mirë për Vllazninë me një krosim në zonë, teksa ka një pretendim për penallti por pasi Hamiti konsultohet me VAR, vazhdon lojën. 89’ Mundësi shumë e mirë për Laçin me anë të Spahiut që godet nga jashtë zone por topi shkon në rrjetë të jashtme duke dhënë iluzionin e golit 88’ Mundësi e artë për Vllazninë, aty ku Balaj, Kaina e Marku kanë pasur mundësi por pas pasimeve të shumta në zonë, goditja e Markut shkon në rrjetë të jashtme. 9’ Mundësi e mirë për Vllazninë tashmë me anë të Jonuzit që merr një kundërsulm dhe e nis për Latifin nga e majta. Ky i fundit hyn në zonë dhe jep një top në pikën e penalltisë, por askush nuk arrin të përfitojë. 8’ Goditje dënimi për Vllazninë në një pozicion të favorshëm. Çoba provon një krosim drejt zonës, por del Selmani dhe arrin të ndalë topin. 4’ Vllaznia e nis në sulm dhe ka një goditje këndi, por krosimi në zonë largohet pa probleme nga mbrojtja kurbinase. 1’ Nis takimi në “Loro Boriçi” FORMACIONET ZYRTARE: VLLAZNIA: Zogoviç; Kruja, Shehi, Juriç, Hakaj; Boshnjaku, Jonuzi; Çoba, Hoxhaj, Latifi; Balaj Trajner: Goce Sedloski LAÇI: Selmani; Roganoviç, Alla, Turkaj, Ziko; Manellari, Ujka; Spahiu, Bibo, Mazrekaj; Guindo Trajner: Stavri Nica GJYQTAR: Eldorjan Hamiti PANORAMASPORT. (transmetim televiziv-) Partizani Tirana Laçi (transmetim televiziv-) Partizani Tirana Laçi transmetim i drejtpërdrejtë 2022 6 shkurt 2023 2023 00:00 Lac KF Laçi – KF Vllaznia 11. 2023 00:00 Ballsh KF ... Croft Seed Exchange 5 over percentage or probability The match will take place at the Stadiumi Laçi (Laç). [[SOT<]'] Partizani Tirana Vllaznia drejtpërdrejt live 21 ma(shikoni@@) ... 85′ Goditje dënimi për Vllazninë, aty ku Roganoviç merr të verdhë. 80’ Tjetër mundësi e mirë për Laçin me anë të Spahiut që godet, por e largon në këndore Zogoviç. 78’ Me fat Vllaznia! Ujka godet në hyrje të zonës duke lënë të shtangur portierin Zogoviç, por topi shkon në shtyllë. 75′ Sedloski bën një tjetër ndërrim, duke larguar nga fusha Jonuzin dhe vendin e tij e zë Kaina. 73′ GOOOL Laçi! Guindo barazon me penallti! 70’ Guindo i vetëm në zonë godet, por topi ndalet nga Zogoviç, por ka pasur një devijim me dorë nga Bulatoviç dhe ndëshkohet me karton të kuq, por pas ndërhyrjes së sistemit VAR, Hamiti anulon kartonin e kuq dhe e ndëshkon me të verdhë mbrojtësin. 66’ Laçi në kërkim të golit të barazimit, me anë të Bibos i cili shërbehet nga Guindo dhe provon nga jashtë zone por topi shkon jashtë. [TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË<<<] Tirana Egnatia ... drejtpërdrejtë | N4 [tv drejtpërdrejt###] Teuta Durrës Bylis Ballsh - 中島養魚場[TRANSMETIM I Laçi Vllaznia transmetim i drejtpërdrejtë 2022 19 ma(hd live!! Summer 2023 Missionaries | NCM Life 6 ditë më parë — [[shiko tv]] Vllaznia Tirana transmetim i drejtpërdrejtë Egnatia Laçi transmetim i (hd live**) Laçi Bylis Ballsh transmetim i drejtpërdrejtë ... [[TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË*]#] Egnatia Kukësi 28 maj 2023 — Egnatia Vllaznia transmetim i drejtpërdrejtë 10(SPORT TV-) Vllaznia Tirana transmetim i drejtpërdrejtë ]*] Kukësi Laçi transmetim i ... 46′ Nis pjesa e dytë me dy ndërrime te Vllaznia. Largohen Kruja dhe Çoba, teksa Bulatovic dhe Herald Marku janë në fushë. 45+1′ Mbyllet e para! 45′ Akordohet edhe 1 minutë shtesë. 43’ Çoba kthehet në rrezik për Laçin nga e djathta. Sulmuesi kërkon të avancojë por ndalet me faull nga Manellari dhe tashmë shkodranët kanë një mundësi të mirë. 36′ Çoba tenton të krosojë por ka dy lojtarë pranë vetges dhe e kthen te Latifi. 30’ Tjetër mundësi e shpërdoruar nga shkodranët me anë të Juriç, i cili merr një krosim në zonë dhe godet, por topi shkon lehtë në duart e Selmanit. 26’ Goditje dënimi për Laçin. ((FUTBOLLI!)) Vllaznia Laçi drejtpërdrejt live 25 maj 2023 [[[Live Sport*]]@@] Bylis Ballsh Erzeni transmetim i drejtpërdrejtë 2022 30 shtator 2022Content Gjysmë lidhje brenda Laçi Shqiperia Takime në internet falas në ... [FALAS] Vllaznia Laçi drejtpërdrejt live 25 maj 2023 Faq 24 maj 2023 — [[[Live Sport*]]@@] Bylis Ballsh Erzeni transmetim i drejtpërdrejtë 2022 30 shtator 2022Content Gjysmë lidhje brenda Laçi Shqiperia Takime në ... KF Laci vs Vllaznia Shkoder drejtëpërdrejt pikët,parashikim() KF Laci vs Vllaznia Shkoder rezultati i drejtpërdrejtë (dhe transmetimi i drejtpërdrejtë i videos në internet) fillon në 2023/09/19 në 07:00:00 kohën UTC në ... VIDEO/ Vllaznia dhe Laçi i prishin punë njëra-tjetrës, barazojnë dhe i largohen EuropësVllaznia dhe Laçi provojnë shansin e fundit për një vend në Europë. Në “Loro Boriçi”, dy skuadrat kanë një përballje direkte për vendin e katërt që të çon në Ligën e Konferencës dhe asnjërës nuk i lejohen gabime. Sa i përket rreshtimeve, dy trajnerët nuk kanë preferuar të bëjnë surpriza duke i besuar më të mirëve. Mazrekaj kroson në zonë duke gjetur Allën i cili godet por e çon jashtë. Megjithatë, sinjalizohet edhe për pozicion jashtë loje. 18’ Laçi ka një mundësi të artë shënimi tani me anë të Spahiut në zonë, që depërton mirë në fundore dhe tenton të krosojë në zonë, por topi bllokohet në nisje. 12’ Vllaznia po luan minuta të mira duke kërkuar me ngulm golin, por mbrojtja mike është vendosur mirë dhe nuk po lë hapësira. 65’ Dy zëvendësime tashmë ku Mazrekaj i Laçit i lë vendin Barjamajt, teksa Alivoda nga Vllaznia zë vendin e Hoxhajt 60’ Ka tension në stolin e shkodranëve dhe duhet që Hamiti të vijë për të këshilluar stafin e Vllaznisë. 57’ Vjen krosimi në zonë nga këndorja, por Balaj është kthyer në ndihmë të mbrojtjes dhe e largon topin. 56’ Goditje këndi për Laçin, e ka fituar Guindo që nga jashtë zone. 52’ Shkodranët mundohen të menaxhojnë tashmë rezultatin pas avantazhit dhe janë tërhequr disi në mbrojtje. 47′ GOOOL VLLAZNIA! Balaj kalon vendasit në avantazh! Hakaj ka krosuar në zonë për Balajn i cili në pozicion të prirët ka kërkuar trekëndëshin e Selmanit, duke e çuar topin në rrjetë. [[[shikoni drejtpërdrejt>>>]((((]] Erzeni Dinamo Tirana drej ((TRANSMETIM! )) Vllaznia Laçi drejtpërdrejt falas 25 maj 2023 25 maj 2023 — (transmetim televiziv-) Partizani Tirana Laçi transmetim i 2022 3-0 Stadiumi ... (TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË) Tirana Vllaznia (TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË) Tirana Vllaznia shiko live 7 dhjetor 2022 Rastet e gra. [[[SOT<]#]] Laçi Partizani Tirana drejtpërdrejt falas 3 nëntor 2022.


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page